Dzień Chłopaka w oddziałach przedszkolnych

Z okazji Dania chłopaka przedszkolaki  wybrały się do Centrum zabaw dla dzieci Rio we Włocławku. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji, tylko do dyspozycji naszych najmłodszych. Zjeżdżalnie, labirynty, baseny z kulkami, piasek kinetyczny, trampoliny, karuzela Palma, piłkarzyki, cymbergaj, tor wyścigowy, boisko  sportowe, dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, zamki księżniczek, armatki, pontony, platforma interaktywna Knoocker.

Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. Po powrocie do szkoły dziewczynki  zaśpiewały kolegom piosenkę i wręczyły okolicznościowe obrazki.

Chłopcy ze starszej grupy przedszkolnej tego dnia również świętowali, dzięki niespodziankom przygotowanym prze swoja panią i koleżanki z grupy.  Chłopcy otrzymali medale super chłopców, dziewczynki wręczyły im specjalnie dla nich przygotowane upominki.  Dzięki zaangażowaniu rodziców był słodki poczęstunek, a na koniec klasowe kino z pysznym popcornem.

To był bardzo miło spędzony dzień.

Zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji.