Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września o godzinie 9.30 odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

Podczas akademii Pani Dyrektor Marzena Baranowicz wspominała rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczciliśmy to minutą ciszy i zadumy. Jednak poza poważnymi wspomnieniami, pojawił się również miły akcent. Obecny na uroczystości Wójt Gminy Fabianki wręczył akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego nauczycielowi języka polskiego pani Małgorzacie Krutulskiej.

W roku szkolnym 2019/2020 w naszej szkole rozpoczęło naukę 161 uczniów. W tej grupie szczególnie witamy naszych najmłodszych uczniów – przedszkolaków i pierwszoklasistów, dla których jest to bardzo ważne wydarzenie.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

Zobacz galerię zdjęć